Utwórz konto

   Wyrażam zgodę na udział w Programie oraz na przetwarzanie danych Uczestnika, w tym danych osobowych, na cele związane z Programem. Więcej informacji odnośnie przetwarzania danych osobowych znajduje się w Polityce Prywatności. *
 Akceptuję informacje zawarte w Polityce Prywatności.*
 Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, przesyłanej na wskazany przeze mnie adres poczty elektronicznej od KAMOKA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, zgodnie z art. 10 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Zgodę można wycofać w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Więcej informacji odnośnie przetwarzania danych osobowych znajduje się w Polityce Prywatności.
  Wyrażam zgodę na przesyłanie przez KAMOKA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością na podany przeze mnie numer telefonu informacji handlowych i w związku z tym zgadzam się na otrzymywanie telefonicznych połączeń przychodzących oraz/lub wiadomości SMS inicjowanych przez KAMOKA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością na podany numer telefonu w celach handlowych i marketingowych, zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. – Prawo telekomunikacyjne. Zgodę można wycofać w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Więcej informacji odnośnie przetwarzania danych osobowych znajduje się w Polityce Prywatności.