Newsletter

Chcesz otrzymywać informacje o nowościach?

Subskrybuj newsletter
   Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez KAMOKA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością moich danych osobowych w zakresie wskazanym w formularzu subskrypcji Newslettera w celu przesyłania informacji handlowych w formie Newslettera, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem podanych przez Państwa danych osobowych jest KAMOKA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, ul. Wenecka 12, 03-244 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000366710, NIP: 5213581408, REGON: 142603777. Zgodę można wycofać w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Więcej informacji odnośnie przetwarzania danych osobowych znajduje się w Polityce Prywatności.*
 Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, przesyłanej na wskazany przeze mnie adres poczty elektronicznej od KAMOKA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, zgodnie z art. 10 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Zgodę można wycofać w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Więcej informacji odnośnie przetwarzania danych osobowych znajduje się w Polityce Prywatności.
  Wyrażam zgodę na przesyłanie przez KAMOKA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością na podany przeze mnie numer telefonu informacji handlowych i w związku z tym zgadzam się na otrzymywanie telefonicznych połączeń przychodzących oraz/lub wiadomości SMS inicjowanych przez KAMOKA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością na podany numer telefonu w celach handlowych i marketingowych, zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. – Prawo telekomunikacyjne. Zgodę można wycofać w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Więcej informacji odnośnie przetwarzania danych osobowych znajduje się w Polityce Prywatności.