Automechanika Frankfurt 2021

Automechanika Frankfurt 14-16.09.2021 Digital Plus

 

W dniach 14.09-16.09 we Frankfurcie odbędą się największe i najbardziej prestiżowe targi branży motoryzacyjnej -  Automechanika. W tym roku wyjątkowo w wersji hybrydowej – stacjonarnie oraz online. Nie może na nich zabraknąć polskiej marki Kamoka.


Podczas targów zapraszamy Państwa na polskie stoisko informacyjno-promocyjne Ministerstwa Rozwoju i Technologii nr 3.0 B46, na którym będzie można zapoznać się z ofertą marki.

 

Zachęcamy również do umawiania się na indywidualne spotkania z Prezesem spółki, który będzie uczestniczył w targach osobiście. W celu umówienia spotkania prosimy o kontakt na adres: office@kamoka.eu

 

Asortyment marki KAMOKA to obecnie 91 linii produktowych w 17 grupach, do których zaliczają się m.in. elementy zawieszenia, hamulców, układu kierowniczego, nadwozia, przeniesienia napędu.
Oferta marki KAMOKA nieustannie się rozwija przy zachowaniu najwyższych standardów jakości, serwisu i partnerskiego podejścia do każdego Klienta. Aby sprostać potrzebom rynków na części do coraz nowszych samochodów, co roku oferta jest poszerzana o kilkaset nowych referencji, co czyni ją coraz bardziej atrakcyjną.

 

Zapraszamy do współpracy.
Prosimy o kontakt pod adresem: export@kamoka.eu