Diamentowa KAMOKA - wyróżnienie od magazynu Forbes

Firma Entertrade, właściciel marki KAMOKA, została doceniona w rankingu „Diamenty Forbesa” opublikowanym w lutym 2020 r.

Dynamiczny rozwój i wiarygodność biznesowa

Firma Entertrade Sp. z o.o. - S.K. została wyróżniona w rankingu w kategorii firm średnich (przychody od 50 do 250 mln zł), co oznacza, że doceniono jej dynamiczny wzrost wartości na tle innych przedsiębiorstw średniej wielkości w Polsce. Przedsiębiorstwa, którym przyznano miano „Diamentów Forbesa”, musiały uzyskać także pozytywny rating wiarygodności i ryzyka współpracy, wykazać się wysoką płynnością bieżącą i niezaleganiem z płatnościami, a także dodatnim wynikiem finansowym oraz wartością kapitałów własnych.

Strategia, która procentuje  

„Obecność w tym prestiżowym rankingu jest dla nas potwierdzeniem, że także zewnętrzne instytucje doceniają uzyskiwane przez nas rezultaty. Nasze wyniki są efektem konsekwentnie wdrażanej strategii polegającej na systematycznym rozszerzaniu asortymentu oraz dbaniu o satysfakcję klientów, którzy chcę kupić trwałe produkty o dobrej jakości za przystępną cenę” – mówi Tomasz Kępiński, prezes zarządu Entertrade Sp. z o.o.

W roku 2020 firma Entertrade zamierza kontynuować swoją strategię, wprowadzając na polski rynek kolejne nowości, które z pewnością zostaną docenione przez rosnące grono klientów KAMOKA.

 

Dodatkowe informacje na temat metodologii tworzenia rankingu dostępne są pod linkiem:

https://www.forbes.pl/diamenty/2020/artykuly/diamenty-forbesa-2020-metodologia-rankingu/hq37d5l