Kamoka laureatem tytułu Gepardy Biznesu 2015

Niezmiernie miło nam poinformować Państwa, że firma Entertrade Sp.Zo.o.-Sp.k. zdobyła tytuł Mocnej Firmy Godnej Zaufania w tegorocznej edycji tego konkursu, a także wyróżenienie w X edycji ogólnopolskiego Konkursu Gepardy Biznes 2015.

ENTERTRADE Sp. z o.o. Sp.K. w Warszawie wysłała swoje dane finansowe, by ją ocenić w konkursach Instytutu Nowoczesnego Biznesu.

Instytut Nowoczesnego Biznesu ocenił jej rozwój, badając dynamikę trzech parametrów: przychodów, zysku netto i kapitału własnego w latach 2013-2014.
Okazało się, że średnia z tych dynamik wyniosła 79 proc.  To oznacza, że  ENTERTRADE Sp. z o.o. Sp.K. w Warszawie rozwija się na tyle dynamicznie, że została wyróżniony w dziesiątej edycji Ogólnopolskiego Konkursu Gepardy Biznesu 2015 i może używać tytułu Gepard Biznesu 2015 bezpłatnie na wszystkich nośnikach informacji.
Instytut Nowoczesnego Biznesu przeanalizował też stosunek zysku netto do przychodów w latach 2013-2014.  Jego średnia w tych latach wyniosła 6 proc., a to oznacza, że ENTERTRADE Sp. z o.o. Sp.K. w Warszawie działa tak efektywnie, że została wyróżniony w ósmej edycji Ogólnopolskiego Konkursu Efektywna Firma 2015 i może używać tytułu Efektywna Firma 2015 bezpłatnie na wszystkich nośnikach informacji.
Zgodnie z zasadami przyjętymi przez Instytut Nowoczesnego Biznesu firma wyróżniona tego samego roku zarówno w konkursie Gepardy Biznesu jak i Efektywna Firma zasługuje też na miano Mocna Firma Godna Zaufania, bo rozwija się i dynamicznie, i efektywnie.